Jaunas idejas dizainam arKamīnu krāsnis

Kad jūs saņemsiet savu Nordpeis kamīns jums būs jāizvēlas daudzumu BTUs kamīns spēj ražot. Būtiskākais jautājums, kas jāpatur prātā, izvēloties elektrisko kamīnu ir jābūt reāliem. Kad jūs izvēlaties elektriskais kamīns, ir daudz lietas, kas jums ir nepieciešams ņemt vērā. kamīnu krāsnis

Tagad ne tikai būs kamīns, šķiet labi, bet 2. liela priekšrocība ir tā, ka jūs joprojām varētu saņemt siltumu no ieliktni. Skaidrs, ja jūs nav sava kamīns, jūs varat izveidot telpu veidu, kas simulē izskatu faktisko kamīnu. Ir vairāki iemesli, lai ņemtu vērā elektrisko kamīnu. Grīda modelis elektriskais kamīns būs līdzināties parasto kamīns dažādos veidos.

Ja jums ir nepieciešams, kamīns siltumu savu māju jūs varat izvēlēties, lai apskatīt gāzes kamīns daudz labāku efektivitāti. Kamīns var arī izmantot vasarā, pārāk, jo tur ir iestatījums tikai tiem liesmas un bez siltuma. Turklāt, elektriskais kamīns, šķiet fantastiska šodien, un bieži var sajaukt ar faktisko uguni, ar mākslīgo liesmu efektu tipisks funkciju lielākajā daļā modeļu. Lai parasta ģimene, dārga elektriskais kamīns nav nepieciešama.

Good, Bad un Kamīns Krāsnis

kamīni nodarbojas ar estētisku elementu, kā arī funkcionālo elementu, proti, piegādāt pietiekamu siltumu, ja nepieciešams. Lai gan tie tika atklāti simtiem gadu atpakaļ, tomēr tie ir izrādījušies ļoti noderīgas un elegance preces, pat mūsdienām. Tas ir arī iespējams, lai iegūtu akmens kamīni, kas ir izgatavoti, izmantojot apvienojot sasmalcināta visu dabiskā akmens sajauc ar sveķiem.

Par Kamīns Krāsnis Pain

Koka krāsnis var viegli uzstādīt un viegli izmantoti gandrīz jebkurā mājoklī. Noņemot neapliecināts koka plīts nav nepieciešama, ja jūs pērkat vai pārdošanas mājās. Meklējot ideālu koka plīts ir vienkārša, ja jūs ņemt vērā katru no īpašībām, ka mūsdienu vienības var piedāvāt māju. Ar diagrammā, jums būs iespējams redzēt vairākas optimālos / optimāli malkas krāsnīm risināšanai tirgū tieši tagad, kas atbilst jūsu prasībām.

Ko sagaidīt no Kamīns Krāsnis?

Jūs varētu rasties kārdinājums iegādāties granulu krāsns vietā malkas krāsni. Granulu plīts var būt labs veids, kā apsildīt savu māju. Turklāt, nodarbinot granulu krāsns noteikti palīdzēs samazinot apkures rēķinu. Ja jūs meklējat jaunu plīti, granulu krāsnis dažreiz laba alternatīva tiem, bez kamīna vai skursteni, jo tie bieži var būt izplūduši caur nelielu caurumu sienā, nevis pilnīgu skursteni.

Izpratne Kamīnu Krāsnis

Ideālā krāsns būtu uzstādīta lielā telpā tuvu vidu jūsu mājā. Lai gan koka plīts nav veiksmīga līdz šim, īpašnieki tiešām baudīt jēdzienu, kam spēju apsildītu māju, ja nav strāvas, un tāpēc mēs turpinām strādāt. Meklējot saprātīgu koka plīts var reizēm būt grūti. Mēģina atrast labu meklēšanu, pilnīgi brīvi stāvoša koka plīts sēdēt esoša mūra kamīna, bet man nav tiešām ir nepieciešams, lai pazudināt izskatu kamīna ar ieliktni.